Cloud@Mail.Ru - 1TB besplatno

Ovo je mesto razonode i zabave. Ovde postavljajte teme nebitno kakve su sadržine.

Moderator: Urednik


Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline

Posts: 441
Joined: 11 Jan 2012, 23:04
Location: Ratkovo, Srbija
Contact:

Post Napisano: 25 Apr 2014, 17:53


Koliko je meni poznato upload se može izvršiti samo putem browsera, klijent nema tu opciju. Nisam koristio klijent, par postova na više imaš prevod komandi na klijentu. Kao što dokman reče klijent radi sinhronizaciju fajlova. Ne radi kao dropbox klijent, primer kada staviš neku sliku u dropbox folder na računaru on je odmah uploaduje na server, ovde se radi kontra ti uploaduješ fajl na oblak preko browsera a klijent ga sinhronizuje sa fajlom u oblakovom folderu na računaru.

Valjda sam dobro napisao to što sam mislio ;)



Elitni član
Elitni član
offline
User avatar

Posts: 204
Joined: 07 Mar 2007, 13:34

Post Napisano: 25 Apr 2014, 22:02


Ja na sajtu preko browsera vidim samo za download, a ne i za upload.
I koliko sam skapirao, a i probao na sitnim txt fajlovim, klijent radi sinhronizaciju u oba pravca.
Recimo, ako ja sad stavim 6gb u folder na kompu i pustim sinhronizaciju on ce to da baci na oblak, kad ugasim klijent i pobrisem te fajlove sa kompa, a stavim sledece, on ce paralelno da skida na komp ono sto ima na serveru, a da uploaduje ono sto ima na kompu. Sto mi ne odgovara, ja bih samo da punim oblak.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 25 Apr 2014, 22:31


Svi "oblaci" (Google Disk, Dropbox, Wuala, Yandex Disk, Copy.com, itd) ti funkcionišu na taj način. :) Tebi onda nije potreban oblak nego skladište. Možda neki od klasičnih file hostova ima tako nešto? ;)



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline

Posts: 441
Joined: 11 Jan 2012, 23:04
Location: Ratkovo, Srbija
Contact:

Post Napisano: 26 Apr 2014, 09:19


Abraxas wrote:Ja na sajtu preko browsera vidim samo za download, a ne i za upload.
Gvirni ovde u vezi sa uploadom...

viewtopic.php?p=20947#p20947" onclick="window.open(this.href);return false;



Elitni član
Elitni član
offline
User avatar

Posts: 204
Joined: 07 Mar 2007, 13:34

Post Napisano: 26 Apr 2014, 18:52


Sinisa wrote:
Gvirni ovde u vezi sa uploadom...
viewtopic.php?p=20947#p20947" onclick="window.open(this.href);return false;
:lipsrsealed:

:beer:



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 15 Jul 2014, 17:53


Naiđoh malopre na neki kineski cloud hosting koji nudi 10TB. :) Weiyun/Tencent: http://www.weiyun.com/act/10t-en.html" onclick="window.open(this.href);return false;. U pitanju je promocija i važi samo za Android i iPhone telefone.

Uslovi upotrebe.


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests