Slackware Linux 12.2 Final Konacno :)

Novosti u vezi Slackware Linuxa

Moderator: Urednik


Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 97
Joined: 26 Sep 2008, 01:15

Post Napisano: 14 Dec 2008, 18:18


Ma nije problem, samo ze zezam malo, samo opusteno ;)

Hehe svoj sistem slovo S barem je to zapantio :D  Ja sam bio hard, nudio sam teskim gamerima da im stavim linux, al nekako nisu hteli da uzmu moju uslugu, nti ne znam zasto :evil:



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 147
Joined: 31 Mar 2006, 21:36
Location: Loznica

Post Napisano: 14 Dec 2008, 18:59


branko wrote: Super, ja sam jedva cekao da izadje nesto sveze i to u finalnoj verziji, ali nisam se nadao da ce ovako brzo izaci, ako se ne varam, da je verzija 11, imala 5rc verzija  :huh:
Dal je neko od vas primetio dal je to privremeno ili stalno, ali na mirror-u ETF-a vise nepostoji slackware,
dal se nesto radi, ili su izbacili za stalno, posto sam odatle imao najbolji download :(
Taman sam hteo da pustim download, kad odoh na mirror ETF-a, nepostoji, postoji samo ubuntu. :cry:
Nadam se da ce se admini na ETF-u, smilovati, i postaviti novi Slack  :angel:
Taj mirror nije u funkciji vez poduze vremena a i kada sam ga koristio ranije brzina je bila dosta manja kontam usled opterecenja jer su se na taj mirror pretpostavljam nakacili svi sa ovih prostora pa server opet verovatno ne moze to da podnese pa zato zastoj,trokiranje i sl
Primetio sam da se zvanicni mirrori za Slackaware slabo azuriraju bar kada su u pitanju ISO-i
Tek poneki sa liste na maticnom sajtu ima kod sebe dvd iso za skidanje a dosta njih koje sam birao po geografskoj udaljenosti ne samo da nemaju Slack 12 nego tu stoje folderi za 10.1 i sl  :rolleyes:



offline

Post Napisano: 15 Dec 2008, 09:09


Hvala moonbeam_rider, sto se mirror-a tice i ja sam gledao ima ih svakakvih stvatrno, mislim da je prosli put na ETF-u kad sam bio bile sve verzije Slackware-a od prve pa do 12.1.

Sto se tice ISO-a, ima neko obavestenje za ftp.slackware.com mada taj file je prekopiran na vecini mirror-a

Code: Select all

If you're reading this on ftp.slackware.com, you will find that the
ISO images are not here.  This is because we simply don't have the
bandwidth at ftp.slackware.com to provide ISO images.
ISO downloads take a long time, and block people from retrieving
small updates.

If you're looking to download the ISO, consider using BitTorrent.
If there are active torrents available, information may be found on
on http://slackware.com.  BitTorrent is available as a package for
Slackware in the /extra directory.

Mirror sites may also have the ISO images up for FTP.

Use the .asc files here to verify your ISO images are authentic.



offline

Post Napisano: 16 Dec 2008, 11:47


Evo i ja da se pohvalim, nocas sam odradio upgrade na 12.2, bilo nesto sitno problema, ali sredjeno,
Zasad samo nisam uspeo da iskompajliram Nvidia Driver neki malo stariji 169.xx.xx, ali cim skinema noviji nadam da ce raditi, i nije prihvatio stara podesavanja za promenu frekvencije procesora, ali to jos nisam stigao da pogledam.
Kratak utisak: to je to, ja sam u potpunosti zadovoljan  :cool:



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 147
Joined: 31 Mar 2006, 21:36
Location: Loznica

Post Napisano: 16 Jan 2009, 19:20


Podelio sam raspravu i odgovarajuci deo sa problemima oko AMD 64 i nforce 3 cipseta premestio u odgovarajucu sekciju

Izvol'te link pa se tu kuckajte da ne zagadjujemo ovde temu :)

index.php?topic=183.0
Last edited by Anonymous on 16 Jan 2009, 19:20, edited 1 time in total.


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 58 guests