DWL-520+ 22Mbps PCI Wireless Adapter - Opet problem

Imate problem sa grafičkom karticom, monitorom, periferijama... ovo je mesto za vas

Moderator: Urednik


Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 699
Joined: 08 May 2007, 12:39
Location: Banja Luka

Post Napisano: 31 Dec 2008, 00:28


Koji je Slackware u pitanju - 12.1 ili 12.2? Za 12.2 koristi SlackBuild skriptu link da instaliras ndiswrapper (obrati paznju na napomenu), a za 12.1 koristi paket od Alien-a link.

Kernel sa -smp ekstenzijom i treba da koristis. Taj kernel je za viseprocesorske masine, a manje-vise vecina novijih racunara ima procesor sa 2+ jezgra. Cak je preporucivo da koristis -smp kernel bez obzira na procesor. Onaj drugi je sa iskljucenom podrskom za SMP, ali ne smeta. Tako da to ne treba da te brine.



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 97
Joined: 26 Sep 2008, 01:15

Post Napisano: 31 Dec 2008, 00:31


Malo da ispravim ovo:

Ja sam mislio da sam probao, al sad sam pogledao jos jednom i vidim da pak nisam probao od alien-a. Sad cu skinut od njega tgz pa probat. Sad cu jos nabrzake reinstalirat sistem, jer sam vec svasta radio, gori sam sad nego bilo koji virus, samo brisem i promenin sistem fajlove  :grin:

Ako nece ni onda, onda vec stvarno ne znam sta raditi, zanimljivo sto prosli put je sve islo kako treba, mada istina da sam i onda svasta cacka, a sta tacno, to samo bog zna...
Last edited by tux on 31 Dec 2008, 15:27, edited 1 time in total.



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 97
Joined: 26 Sep 2008, 01:15

Post Napisano: 01 Jan 2009, 13:05


Probao od aliena, isto... ne ide :angry: :( i sad posle par god se vratio na xp... :rolleyes:
Last edited by tux on 01 Jan 2009, 13:07, edited 1 time in total.


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests