Synergy

Kreiranje Slackware paketa

Moderator: Urednik


Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 2168
Joined: 08 Jun 2010, 13:28
Location: Centralna Srbija Kraljevo
Contact:

Post Napisano: 23 Apr 2013, 13:35


To iskustvo je sa pređašnjih verzija Sinergije. Pošto verzije Sinergije 1.4.0 nije bila dostupna, već je bila verzija 1.3.8, nije moglo raditi ako bi recimo na SolusOS-u imao verziju 1.4.0, a upravo sam imao takvu situaciju.
Jedina alternativa je bila kompajlirati Quicksynergy, ali u tom slučaju Slekver sa Quicksynergy nije mogao biti u ulozi server računara već samo u ulozi klijent računara.

Evo ovde smo o tome nešto više pisali.
E sada, ne mogu 100 procentno da kažem da je to slučaj i sa novijim verzijama Sinergije, ali mislim da je dobro da stoji napomena, a dobro je da stoji i tvoja sumnja i da je to ispravljeno u novijim verzijama Sinergije. :)

Za sada na svim računarima imam Sinergiju 1.4.0, tako da još nisam probao, ali čim to uradim (na jednom računaru ću instalirati verziju 1.4.11, a na ostalim ostaviti staru verziju 1.4.10) potvrdi ću ili dematovati napomenu u postu iznad.



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 2168
Joined: 08 Jun 2010, 13:28
Location: Centralna Srbija Kraljevo
Contact:

Post Napisano: 06 May 2013, 12:10


Evo da potvrdim ovo što je Bocke naveo a da demantujem sebe.
Nova verzija Synergy 1.4.12 radi bez problema sa predhodnom verzijom Synergy 14.10.

Jedna od razlika je što kada se pokreće Sinergija verzije 1.4.12 sada postoje razne vrste enkripcije, a ona se može i isključiti, što na pređašnjim verzijama nije postojalo.
snapshot4.jpeg
Evo su i Slekveri povazani Sinergijama, u ovom slučaju na desktopu je Slekver 14.0 32-bit, sa Sinergijom 1.4.12, i on je u ulozi servera a na laptopu je Slekver 14.0 64-bit, sa Sinergijom 14.10, i on je u ulozi klijenta, i sve radi kako treba.
Slekver Sinergija.JPG


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests