za taj zanimljiv sajt pogledati ovu stranicu, moj predzadnji post u temi.
Mint-u u goste, Beograd - 29.04.2012.
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 2171
- Joined: 08 Jun 2010, 13:28
- Location: Centralna Srbija Kraljevo
Slike koje sam obećao. Bio sam sprečen da ij postavim ranije.
za taj zanimljiv sajt pogledati ovu stranicu, moj predzadnji post u temi.
za taj zanimljiv sajt pogledati ovu stranicu, moj predzadnji post u temi.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
-
Poznata ličnostoffline
- Posts: 92
- Joined: 18 Mar 2012, 08:40
- Location: Beograd
Nisam bio aktivan par dana a mozda i duze sada vidim sa ste se lepo provodili. Bas mi je krivo sto vam se nisam pridruzio pozzz.....
-
Elitni članoffline
- Posts: 328
- Joined: 23 Dec 2011, 14:23
- Location: Kraljevo
kada ce oni nama u goste? 
-
Poznata ličnostoffline
- Posts: 81
- Joined: 03 Apr 2012, 19:18
http://forum.mint-srbija.com/topic/877- ... sugestije/" onclick="window.open(this.href);return false; Pročitajte pa svi koji su zainteresovani mogu da odu na to okupljanje
Last edited by qki on 04 Jul 2012, 11:15, edited 2 times in total.
Reason: Spojeno sa postojećom temom (za sada).
Reason: Spojeno sa postojećom temom (za sada).
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 2171
- Joined: 08 Jun 2010, 13:28
- Location: Centralna Srbija Kraljevo
Polako Marjane.
Da vidimo gde cemo kako cemo i tako dalje, pa cemo onda objaviti.
Ali Ok, i ovo moze biti info.
Da vidimo gde cemo kako cemo i tako dalje, pa cemo onda objaviti.
Ali Ok, i ovo moze biti info.
-
Prijatelj forumaoffline - Posts: 46
- Joined: 31 Jan 2012, 23:04
Okupljanje LMS članova, Arkanj / Kovilj 28.07.2012 - 10:00h
Pozivam Vas na okupljanje LMS članova i prijatelja LMS zajednice da zajedno u nedelju 28.07.2012 na lokaciji Kovilj sa početkom okupljanja od 10:00h, okupimo družimo, pijemo i zezamo se u čistoj prirodi, i pričamo o krizi na bliskom istoku (uz riblju čorbu naravno)
Za sve informacije posetite http://forum.mint-srbija.com/topic/877- ... sugestije/" onclick="window.open(this.href);return false; a naravno cimajte me i preko PP (bilo ovde bilo preko Mint foruma) za sve što vas interesuje.
Ko ima kola najbolje da napiše na Mint forumu i ako ima mesta da poveze ostale ljude do mesta okupljanja.
Uzdravlje i vidimo se 28-og
Pozivam Vas na okupljanje LMS članova i prijatelja LMS zajednice da zajedno u nedelju 28.07.2012 na lokaciji Kovilj sa početkom okupljanja od 10:00h, okupimo družimo, pijemo i zezamo se u čistoj prirodi, i pričamo o krizi na bliskom istoku (uz riblju čorbu naravno)
Za sve informacije posetite http://forum.mint-srbija.com/topic/877- ... sugestije/" onclick="window.open(this.href);return false; a naravno cimajte me i preko PP (bilo ovde bilo preko Mint foruma) za sve što vas interesuje.
Ko ima kola najbolje da napiše na Mint forumu i ako ima mesta da poveze ostale ljude do mesta okupljanja.
Uzdravlje i vidimo se 28-og
Who is online
Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 0 guests