Mint-u u goste, Beograd - 29.04.2012.

Predlozi, pohvale, kritike, prijave problema i sugestije idu ovde

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 2171
Joined: 08 Jun 2010, 13:28
Location: Centralna Srbija Kraljevo

Post Napisano: 04 May 2012, 19:14


Slike koje sam obećao. Bio sam sprečen da ij postavim ranije.
gospodnin Dragan i Vlada u pripremama pred skup01.jpg
polako se okuplja ekipa02.jpg
Drummer drži govor ispred SSZ-a3.jpg
gospodin Dragan obracanje4.jpg
Drummer i moja malemnkost ispred Slackware Srbija zajednice5.jpg
obracanje front6.jpg
prilikom obracanja7.jpg
tokom obracanja8.jpg
SSZ ekipa9.jpg
SSZ ekipa10.jpg
Iva, Meka i Bereta11.jpg
Ekipa sa MC a i SSZ-a12.jpg
MC ekipa13.jpg
Drummer i ja pokazujemo jedan zanimljiv sajt omladincima 15.jpg
za taj zanimljiv sajt pogledati ovu stranicu, moj predzadnji post u temi. ;)
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 92
Joined: 18 Mar 2012, 08:40
Location: Beograd

Post Napisano: 10 May 2012, 21:40


Nisam bio aktivan par dana a mozda i duze sada vidim sa ste se lepo provodili. Bas mi je krivo sto vam se nisam pridruzio pozzz.....



Elitni član
Elitni član
offline
User avatar

Posts: 328
Joined: 23 Dec 2011, 14:23
Location: Kraljevo

Post Napisano: 14 May 2012, 16:05


kada ce oni nama u goste? ;)



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 81
Joined: 03 Apr 2012, 19:18

Post Napisano: 04 Jul 2012, 11:05


http://forum.mint-srbija.com/topic/877- ... sugestije/" onclick="window.open(this.href);return false; Pročitajte pa svi koji su zainteresovani mogu da odu na to okupljanje
Last edited by qki on 04 Jul 2012, 11:15, edited 2 times in total.
Reason: Spojeno sa postojećom temom (za sada).



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 2171
Joined: 08 Jun 2010, 13:28
Location: Centralna Srbija Kraljevo

Post Napisano: 04 Jul 2012, 11:15


Polako Marjane. ;)
Da vidimo gde cemo kako cemo i tako dalje, pa cemo onda objaviti.
Ali Ok, i ovo moze biti info. :azn:



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline

Posts: 46
Joined: 31 Jan 2012, 23:04

Post Napisano: 17 Jul 2012, 08:57


Okupljanje LMS članova, Arkanj / Kovilj 28.07.2012 - 10:00h

Pozivam Vas na okupljanje LMS članova i prijatelja LMS zajednice da zajedno u nedelju 28.07.2012 na lokaciji Kovilj sa početkom okupljanja od 10:00h, okupimo družimo, pijemo i zezamo se u čistoj prirodi, i pričamo o krizi na bliskom istoku (uz riblju čorbu naravno) :)

Za sve informacije posetite http://forum.mint-srbija.com/topic/877- ... sugestije/" onclick="window.open(this.href);return false; a naravno cimajte me i preko PP (bilo ovde bilo preko Mint foruma) za sve što vas interesuje.

Ko ima kola najbolje da napiše na Mint forumu i ako ima mesta da poveze ostale ljude do mesta okupljanja.

Uzdravlje i vidimo se 28-og ;)


Who is online

Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 0 guests