dodavanje slike ispod imena na forumu

Predlozi, pohvale, kritike, prijave problema i sugestije idu ovde
Post Reply

Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 81
Joined: 03 Apr 2012, 19:18

Post Napisano: 05 Mar 2013, 20:49


Recite mi kako da ja stavim svoju neku sličicu ispod mog imena? Pitam vas jer mi se sviđa što mnogi od vas imaju slike ispod imena a i ja sam našao jednu zgodnu sličicu.



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 235
Joined: 18 Jan 2012, 03:15

Post Napisano: 05 Mar 2013, 21:29


Kliknes na vrhu foruma to "Korisnicki kontrolni panel", pa onda ides na karticu "profil", zatim "Izmeni avatar" i jednostavno uploadujes sliku sa racunara. Vodi racuna slika ne sme biti veca od 150px X 150px i ne sme biti teza od 62kb.
Snaga čopora je vuk, a snaga vuka je čopor.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 877
Joined: 25 May 2008, 10:44
Location: Valjevo, Srbija

Post Napisano: 05 Mar 2013, 21:31


Ovo bi trebao da bude direktan link (samo test :) ) do lokacije na koju te je kolega @zeljko f uputio:

ucp.php?i=profile&mode=avatar" onclick="window.open(this.href);return false;
nije važno samo raditi ono što voliš...važnije je voleti ono što radiš



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 81
Joined: 03 Apr 2012, 19:18

Post Napisano: 05 Mar 2013, 22:49


Recite mi kako još da kada neki problem rešim kao sada okačim da je ovaj post rešen? U svakom slučaju hvala na rešenju.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4590
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd
Contact:

Post Napisano: 06 Mar 2013, 01:24


Obično to uradi moderator foruma, ali moguće je to i ručno uraditi klikom na dugme "uredi". Odatle izmeniš ime teme tako što ćeš ispred imena dodati REŠENO.

Na primer, trenutni naziv teme je "dodavanje slike ispod imena na forumu". Nakon izmene, naziv teme bi trebao da bude: "REŠENO: dodavanje slike ispod imena na forumu".

U slučaju da ne postoji dugme "uredi", to znači da je istekao rok u kome se poruka može izmeniti od strane običnih korisnika. U tom slučaju možeš zamoliti moderatore u samoj temi da izmene naslov.



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 81
Joined: 03 Apr 2012, 19:18

Post Napisano: 06 Mar 2013, 20:25


Ok nema problema. Rešio sam problem sa slikom. Recite mi još nešto da ne otvaram nov post. Kako ja mogu da na nekom postu na kome rešim problem udarim rešeno?



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 3451
Joined: 01 Apr 2012, 13:50
Location: Mlečni put

Post Napisano: 06 Mar 2013, 20:33


bocke wrote:Obično to uradi moderator foruma, ali moguće je to i ručno uraditi klikom na dugme "uredi". Odatle izmeniš ime teme tako što ćeš ispred imena dodati REŠENO.

Na primer, trenutni naziv teme je "dodavanje slike ispod imena na forumu". Nakon izmene, naziv teme bi trebao da bude: "REŠENO: dodavanje slike ispod imena na forumu".

U slučaju da ne postoji dugme "uredi", to znači da je istekao rok u kome se poruka može izmeniti od strane običnih korisnika. U tom slučaju možeš zamoliti moderatore u samoj temi da izmene naslov.
Ovo je napisano jedan post iznad tvog. Pročitaj još jednom, tu je objašnjenje za tvoje pitanje.
Use the source, Luke
SSZ irc kanal
Spread the Word, “CHOOSE SLACK! and Don’t look back.”



Poznata ličnost
Poznata ličnost
offline
User avatar

Posts: 81
Joined: 03 Apr 2012, 19:18

Post Napisano: 06 Mar 2013, 21:14


pk rešeno



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 178
Joined: 29 Jan 2012, 18:39
Location: Novi Sad (Beočin)

Post Napisano: 08 Mar 2013, 17:59


@marjan pogledaj privatne poruke...
Open your source open your mind


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests