Jel moze sad current ?
Moderator: Urednik
-
Stalni članoffline - Posts: 36
- Joined: 01 Jun 2016, 18:07
Predpostavljam da moze da se preuzme current slack pa da se onda svakodnevno vrsi update i upgrade, i da onda to bude isti slack kao i release. Ili da cekam officijelno izdanje. Ja sam preuzeo danasnju sliku.
-
Administratoroffline
- Posts: 3567
- Joined: 01 Apr 2012, 13:50
- Location: Mlečni put
- It’s my birthday
Može i sada -current, što da ne. Svakako se očekuje da uskoro postane 14.2, vrše se testovi, peglanja slackbuilds skripti,... Lično, da koristim 14.1 sačekao bih i zvanično izdanje i još par nedelja pre nadogradnje 
Sve u svemu, teorijski, ako si skinuo današnju -current ISO sliku i radiš update, sam upgrade bi trebao proći vrlo glatko (praktično kao i svaki update).
Jedino samo obrati pažnju ako imaš neke svoje konfiguracione fajlove ili slično, da ne budu pregaženi tokom ažuriranja.
Sve u svemu, teorijski, ako si skinuo današnju -current ISO sliku i radiš update, sam upgrade bi trebao proći vrlo glatko (praktično kao i svaki update).
Jedino samo obrati pažnju ako imaš neke svoje konfiguracione fajlove ili slično, da ne budu pregaženi tokom ažuriranja.
-
Stalni članoffline - Posts: 36
- Joined: 01 Jun 2016, 18:07
pa /home mi je na drugoj particiji.
Ostalo cu sve da formatiram. Ali to veceras, kad se smiri ova vapa
Ostalo cu sve da formatiram. Ali to veceras, kad se smiri ova vapa
Who is online
Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 1 guest
