Ovo je mesto razonode i zabave. Ovde postavljajte teme nebitno kakve su sadržine.
Moderator: Urednik
-
- Posts: 717
- Joined: 23 Aug 2006, 22:09
- Location: Šabac
Post
Napisano: 15 Mar 2009, 17:19
Ovo će biti objedinjena tema posvećena čestitkama i lepim željama ljudima na našem portalu.
Ovom prilikom želim da čestitam rođendan našem prijatelju i moderatoru
dukenukem5d-u sa željom da ga služe zdravlje, sreća i seksualna moć, a sve ostalo će lako, i da ga
odrnda jedna 'vaka

Last edited by Anonymous on 15 Mar 2009, 17:21, edited 1 time in total.
-
- Posts: 140
- Joined: 11 Aug 2007, 13:07
Post
Napisano: 30 Mar 2009, 10:29
hvala , sa malim zakašnjenjem

nešto me stisla bila zima.
-
- Posts: 140
- Joined: 11 Aug 2007, 13:07
Post
Napisano: 30 Mar 2009, 16:13
To je drugarica Mica poznata Slackware-ovka
sprema se da podigne Slackware 12.2 na kompu
pa se razmišlja kako da reparticioniše disk
a Alexandra tera zenwalk...

-
- Posts: 717
- Joined: 23 Aug 2006, 22:09
- Location: Šabac
Post
Napisano: 30 Mar 2009, 18:53
Uhhh, Zenwalllkk

-
- Posts: 717
- Joined: 23 Aug 2006, 22:09
- Location: Šabac
Post
Napisano: 20 Apr 2009, 20:43
Srećan rođendan
ivanp84 sve najbolje

-
- Posts: 717
- Joined: 23 Aug 2006, 22:09
- Location: Šabac
Post
Napisano: 02 May 2009, 22:25
Abraxas srećan rođendan, sve najbolje

-
- Posts: 204
- Joined: 07 Mar 2007, 13:34
Post
Napisano: 03 May 2009, 16:49
Mladen Isaković wrote:
Abraxas srećan rođendan, sve najbolje
Hvala

Hard work may not kill you, but why take the chance?
-
- Posts: 717
- Joined: 23 Aug 2006, 22:09
- Location: Šabac
Post
Napisano: 18 Jul 2009, 14:40
Off-topic srećan ti rođendan, sve najbolje

-
- Posts: 717
- Joined: 23 Aug 2006, 22:09
- Location: Šabac
Post
Napisano: 26 Aug 2009, 23:59
Srećan rođendan,
qki, sve najbolje

-
- Posts: 699
- Joined: 08 May 2007, 12:39
- Location: Banja Luka
Post
Napisano: 27 Aug 2009, 00:53
Who is online
Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 0 guests