Slackware Srbija wallpaper
Moderator: Urednik
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Video sam da je Siniša postavio wallpapere sa novim logoom na Facebook. To me je inspirisalo da otvorim temu gde možete postavljati vaše radove. Uz sliku možete slobodno navesti licencu. Ukoliko je ne navedete podrazumeva se CC-BY-SA.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Od mene za početak plavi i crni wallpaper koji ste imali prilike da vidite na nekim od screenshota. Ovo su poslednje verzije i mogle bi se razlikovati od onoga što ste videli ranije. Gimp XCF fajl (~3.5 Mb) je dostupan na zahtev.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Još jedna varijacija:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by bocke on 23 Jan 2012, 12:00, edited 1 time in total.
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 2171
- Joined: 08 Jun 2010, 13:28
- Location: Centralna Srbija Kraljevo
Zadnji je naj po mom ukusu 
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
-
Administratoroffline
- Posts: 882
- Joined: 25 May 2008, 10:44
- Location: Valjevo, Srbija
A šta je ovo "Ubuntu 10.04.3?

nije važno samo raditi ono što voliš...važnije je voleti ono što radiš
-
Prijatelj forumaoffline - Posts: 441
- Joined: 11 Jan 2012, 23:04
- Location: Ratkovo, Srbija
Na Bojanovu molbu ;)bocke wrote: Video sam da je Siniša postavio wallpapere sa novim logoom na Facebook....
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by Sinisa on 23 Jan 2012, 16:29, edited 1 time in total.
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 2171
- Joined: 08 Jun 2010, 13:28
- Location: Centralna Srbija Kraljevo
Ili ovako nešto na ovoj CLI podlozi
Samo moraće da uradi to neko ko je veštiji u GIMP-u.
Samo moraće da uradi to neko ko je veštiji u GIMP-u.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Tekst je malo mutan. Bolje da napraviš svoj tekst. Koristi Courier ili Nimbus Sans Mono. 
Inače kul su.
Sdlwolf u pozadini?
Inače kul su.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
@Brok: nije loša ideja. Nije ni loše ispalo.
Ako uhvatiš malo vremena, možda ne bi loše bilo da se još malo poigraš s time.
Baciću i ja pogled na ideju, ali rekoh čisto malo da ispraksiraš Gimp.
Baciću i ja pogled na ideju, ali rekoh čisto malo da ispraksiraš Gimp.
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 2171
- Joined: 08 Jun 2010, 13:28
- Location: Centralna Srbija Kraljevo
Dogovoreno. 
Who is online
Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 0 guests