Slackware Srbija wallpaper

Grafika, DTP, CAD i dizajn

Moderator: Urednik


Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4722
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd

Post Napisano: 23 Jan 2012, 10:58


Video sam da je Siniša postavio wallpapere sa novim logoom na Facebook. To me je inspirisalo da otvorim temu gde možete postavljati vaše radove. Uz sliku možete slobodno navesti licencu. Ukoliko je ne navedete podrazumeva se CC-BY-SA.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4722
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd

Post Napisano: 23 Jan 2012, 11:06


Od mene za početak plavi i crni wallpaper koji ste imali prilike da vidite na nekim od screenshota. Ovo su poslednje verzije i mogle bi se razlikovati od onoga što ste videli ranije. Gimp XCF fajl (~3.5 Mb) je dostupan na zahtev.
slackware-srbija_plavi.jpg
slackware-srbija_crni.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4722
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd

Post Napisano: 23 Jan 2012, 11:19


Još jedna varijacija:
slackware-srbija_plavi_5.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by bocke on 23 Jan 2012, 12:00, edited 1 time in total.



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 2171
Joined: 08 Jun 2010, 13:28
Location: Centralna Srbija Kraljevo

Post Napisano: 23 Jan 2012, 14:20


Zadnji je naj po mom ukusu :beer:
Screenshot at 2012-01-23 14:20:15.png
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 882
Joined: 25 May 2008, 10:44
Location: Valjevo, Srbija

Post Napisano: 23 Jan 2012, 14:28


A šta je ovo "Ubuntu 10.04.3?

:grin:
nije važno samo raditi ono što voliš...važnije je voleti ono što radiš



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline

Posts: 441
Joined: 11 Jan 2012, 23:04
Location: Ratkovo, Srbija

Post Napisano: 23 Jan 2012, 15:57


bocke wrote: Video sam da je Siniša postavio wallpapere sa novim logoom na Facebook....
Na Bojanovu molbu  ;)
slackware wall.jpg
slackware wall_2.jpg
slackware wall_3.jpg
slackware wall_4.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by Sinisa on 23 Jan 2012, 16:29, edited 1 time in total.



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 2171
Joined: 08 Jun 2010, 13:28
Location: Centralna Srbija Kraljevo

Post Napisano: 23 Jan 2012, 16:34


Ili ovako nešto na ovoj CLI podlozi
wall.jpg
Samo moraće da uradi to neko ko je veštiji u GIMP-u.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4722
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd

Post Napisano: 23 Jan 2012, 16:35


Tekst je malo mutan. Bolje da napraviš svoj tekst. Koristi Courier ili Nimbus Sans Mono. ;)

Inače kul su. :) Sdlwolf u pozadini?



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4722
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd

Post Napisano: 23 Jan 2012, 16:40


@Brok: nije loša ideja. Nije ni loše ispalo. ;) Ako uhvatiš malo vremena, možda ne bi loše bilo da se još malo poigraš s time. :)

Baciću i ja pogled na ideju, ali rekoh čisto malo da ispraksiraš Gimp. ;)



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 2171
Joined: 08 Jun 2010, 13:28
Location: Centralna Srbija Kraljevo

Post Napisano: 23 Jan 2012, 16:55


Dogovoreno. :)


Who is online

Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 0 guests