Novi logo foruma
Moderator: Urednik
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 235
- Joined: 18 Jan 2012, 03:15
Ako moze dimenzije za logo (pingvin, tekst zajedno). Maksimalne dimenzije koje mogu biti sto se tice visine.
Snaga čopora je vuk, a snaga vuka je čopor.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Za naš forum/portal ja bih predložio maksimum 150 piksela. Za wiki ćemo iskoristiti samo pingvinka. Što se tiče banera, popričaćemo ovih dana o tome. Nismo dogovorili još ništa.
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 235
- Joined: 18 Jan 2012, 03:15
Visina 150 px? To ne moze da vam stane u onu traku.
Snaga čopora je vuk, a snaga vuka je čopor.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Što misliš da ne bi stalo?
Mislim da nije fiksna. Mada sam lupio malo odokativno. Sadašnja je nešto manje od 80px. Ok, onda 100-120px.
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 235
- Joined: 18 Jan 2012, 03:15
Pa ova plava traka gde vam se nalazi logo je oko 90 px visine, znaci logo mora biti manje visine. Ok nije problem napravicu ja dimenzije da se lepo uklopi, mislio sam da imate neku fiksnu dimenziju tu za logo.
Dobicete sve ove varijacije pingvina, slova znaci ostaju ona busna boju cemo modifikovati ako bude trebalo kako budete menjali boje foruma, mada ona siva ce se uklapati uz svaku boju. Kada bude gotovo glasanje oko pingvina javite da vam slozim kompletan logo za forum i da napravim baner.
[attachment=1]
Dobicete sve ove varijacije pingvina, slova znaci ostaju ona busna boju cemo modifikovati ako bude trebalo kako budete menjali boje foruma, mada ona siva ce se uklapati uz svaku boju. Kada bude gotovo glasanje oko pingvina javite da vam slozim kompletan logo za forum i da napravim baner.
[attachment=1]
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Snaga čopora je vuk, a snaga vuka je čopor.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Nisam gledao da li postoji neka visina u header div-u. Ok. Dogovoreno.
Btw, pade mi na pamet i ova varijacija, ali to ću moći i sam kad pošalješ vektor.
[attachment=1]
Btw, pade mi na pamet i ova varijacija, ali to ću moći i sam kad pošalješ vektor.
[attachment=1]
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 235
- Joined: 18 Jan 2012, 03:15
Ok ubacicu i tu. Ali kao sto i rece moci ces da se igras kako hoces sa varijacijama kada ti posaljem vektor.
Snaga čopora je vuk, a snaga vuka je čopor.
-
Elitni članoffline
- Posts: 204
- Joined: 07 Mar 2007, 13:34
Šta je ovo? Slackware-Zemun?bocke wrote: Btw, pade mi na pamet i ova varijacija, ali to ću moći i sam kad pošalješ vektor.
[attachment=1]
Hard work may not kill you, but why take the chance?
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 235
- Joined: 18 Jan 2012, 03:15
[attachment=1]
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Snaga čopora je vuk, a snaga vuka je čopor.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
@Abraxas: jel to zato što je ćelav?
Ma jok, fali mu utoka i crno odelo. 
@Zeljko: super to izgleda.
@Zeljko: super to izgleda.
Who is online
Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 0 guests