Još uvek proučavam, pa nisam siguran koliko se može meriti sa MediaWikijem. Ali jednostavan je i za Wiki početnike, a deluje kao ok rešenje.
Wiki
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Kako misliš klasični wiki izgled?
Misliš na MediaWiki default izgled? Ovo je default tema za Docuwiki. 
Još uvek proučavam, pa nisam siguran koliko se može meriti sa MediaWikijem. Ali jednostavan je i za Wiki početnike, a deluje kao ok rešenje.
Sve članke zapisuje kao obične tekstualne fajlove, tako da se ne opterećuje baza i brz je ko munja. 
Još uvek proučavam, pa nisam siguran koliko se može meriti sa MediaWikijem. Ali jednostavan je i za Wiki početnike, a deluje kao ok rešenje.
-
Poznata ličnostoffline
- Posts: 124
- Joined: 28 Aug 2008, 15:58
- Location: Beograd
Nisam baš familijaran sa wiki engine -om, ali sam samo primetio da su mi margine isuviše nedefinisane, nekako ne warim super široki tekst, inače što se tiče ostalih parametara sve je OK! 
Inače, stoji da je brz, a i lak za brzo editovanje, jedino još nisam provalio kako da ubacim tabelu, tj. izguglao sam nešto ali nije radilo, a nisam nešto imao dovoljno entuzijazma jutros da eksperimentišem.
Inače, stoji da je brz, a i lak za brzo editovanje, jedino još nisam provalio kako da ubacim tabelu, tj. izguglao sam nešto ali nije radilo, a nisam nešto imao dovoljno entuzijazma jutros da eksperimentišem.
If you don't care where you are, then you ain't lost.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Videću šta još postoji od tema.
Moram videti i kako se linkuju kategorije. Malo je nezgodan za navigaciju.
Što se tiče uputstva:
http://www.dokuwiki.org/syntax
Konkretno ovaj deo:
http://www.dokuwiki.org/syntax#tables
Što se tiče uputstva:
http://www.dokuwiki.org/syntax
Konkretno ovaj deo:
http://www.dokuwiki.org/syntax#tables
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Btw:
http://slackware-srbija.org/wiki/doku.p ... tori:emacs
http://slackware-srbija.org/wiki/doku.p ... s_derivati
A sad da pređem na meni bliži vi deo.
http://slackware-srbija.org/wiki/doku.p ... tori:emacs
http://slackware-srbija.org/wiki/doku.p ... s_derivati
A sad da pređem na meni bliži vi deo.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
@Ivan: ovo je isto Dokuwiki:
http://alien.slackbook.org/dokuwiki/doku.php
Da li bi takav layout bio bolji?
http://alien.slackbook.org/dokuwiki/doku.php
Da li bi takav layout bio bolji?
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Instaliran novi template:
[attachment=1]
Verujem da sada ima malo više MediaWiki osećaj.
[attachment=1]
Verujem da sada ima malo više MediaWiki osećaj.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Dodat sadržaj i poruka na vrhu:
[attachment=1]
[attachment=1]
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Malo sređena početna strana:
[attachment=1]
[attachment=1]
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 699
- Joined: 08 May 2007, 12:39
- Location: Banja Luka
Postoji li mogućnost da se ubaci =note]"note" plugin, kao što je kod Aliena?
[img width=700 height=126]http://dl.dropbox.com/u/11079528/Picture%201.png[/img]
Nekako mi je ljepše rješenje, nego da ide preko "quote" ili "file/code".
[img width=700 height=126]http://dl.dropbox.com/u/11079528/Picture%201.png[/img]
Nekako mi je ljepše rješenje, nego da ide preko "quote" ili "file/code".
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Instalirano. Probaj da li radi. 
Who is online
Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 0 guests