Grafika, DTP, CAD i dizajn
Moderator: Urednik
-
- Posts: 2171
- Joined: 08 Jun 2010, 13:28
- Location: Centralna Srbija Kraljevo
Post
Napisano: 18 Jan 2012, 17:23
Zdravo Željko i ovde.
Hvala na svemu.

Živeo.

-
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Post
Napisano: 18 Jan 2012, 17:49
drummer wrote:
Ali zar mi od starta nemamo zle planove? Pa zar nismo planirali da svaki stanovnik Srbije ima bar jednu slack mašinu?
- What are we going to do tonight?
- Same as every other night Pinky: try to takeover the world. buhahaha :P
-
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Post
Napisano: 18 Jan 2012, 17:52
Nećemo sputavamo kreativnost.

Samo ti crtaj.

Ovo sa više varijanti nije loša ideja. Jednog nasmešenog i njegovog zlog brata blizanca. Može.

-
- Posts: 204
- Joined: 07 Mar 2007, 13:34
Post
Napisano: 18 Jan 2012, 18:07
A šta mislite o pingvinu u srpskoj nošnji? Da objedinimo linux i sribija u jedan logo? Mislim da je bila neka zajebancija linux pingvin sa šajkačom al ne znam gde sam to video.
Znači srpsko narodno prsluče umesto ovog prsluka i šajkača umesto šešira..
Hard work may not kill you, but why take the chance?
-
- Posts: 252
- Joined: 09 Feb 2007, 17:11
Post
Napisano: 18 Jan 2012, 20:12
bocke wrote:
Nećemo sputavamo kreativnost. ;) Samo ti crtaj.

Ovo sa više varijanti nije loša ideja. Jednog nasmešenog i njegovog zlog brata blizanca. Može.
Eee.. vidis to uopste nije losa ideja, kao jin i jang, eros i tanatos
Abraxas wrote:
A šta mislite o pingvinu u srpskoj nošnji? Da objedinimo linux i sribija u jedan logo? Mislim da je bila neka zajebancija linux pingvin sa šajkačom al ne znam gde sam to video.
Znači srpsko narodno prsluče umesto ovog prsluka i šajkača umesto šešira..
Toga sam se i ja juce setio, al' isto ne mogu da se setim gde sam tacno video, mozda je bilo kod doozkyja na sajtu. Mozda i nije losa ideja, samo to je najvise "sumadijska" narodna nosnja, sta cemo sa ostalim krajevima :-/ Al' dobro, vec sam dosta cepidlacio, nije to uopste losa ideja.
edit:
evo tux-a sa sajkacom:
GNU/Linux Mapa Srbije
-
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Post
Napisano: 18 Jan 2012, 20:33
Andersen wrote:
Eee.. vidis to uopste nije losa ideja, kao jin i jang, eros i tanatos

Svidela mi se njegova ideja o nekim opasnim wallpaperima.

Nadam se da će nam pokazati i neki primer.

Željko genije.
Abraxas wrote:
A šta mislite o pingvinu u srpskoj nošnji? Da objedinimo linux i sribija u jedan logo? Mislim da je bila neka zajebancija linux pingvin sa šajkačom al ne znam gde sam to video.
Znači srpsko narodno prsluče umesto ovog prsluka i šajkača umesto šešira..
Toga sam se i ja juce setio, al' isto ne mogu da se setim gde sam tacno video, mozda je bilo kod doozkyja na sajtu. Mozda i nije losa ideja, samo to je najvise "sumadijska" narodna nosnja, sta cemo sa ostalim krajevima

Al' dobro, vec sam dosta cepidlacio, nije to uopste losa ideja.
I meni je palo na pamet. Ali ne bih da sputavam kreativnost.

Šeširče i frak su tu zalutali zbog jedne interne MyCity šale. Nešto na
moj račun.

-
Povremen korisnik
offline
- Posts: 12
- Joined: 18 Jan 2012, 15:58
Post
Napisano: 18 Jan 2012, 23:25
Abraxas wrote:
A šta mislite o pingvinu u srpskoj nošnji? Da objedinimo linux i sribija u jedan logo? Mislim da je bila neka zajebancija linux pingvin sa šajkačom al ne znam gde sam to video.
Znači srpsko narodno prsluče umesto ovog prsluka i šajkača umesto šešira..
Vec sam to predlozio na jednom drugom forumu pre nego sto sam video ovde - apsolutno za, ili barem samo sajkaca...
Btw, cestitke na trudu da forum odrzite od umiranja.

-
- Posts: 235
- Joined: 18 Jan 2012, 03:15
Post
Napisano: 19 Jan 2012, 00:10
[attachment=1]
Evo ovako, dogovarajte se, da vidi sta da radim sa tekstom

You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by drummer on 19 Jan 2012, 00:15, edited 1 time in total.
Snaga čopora je vuk, a snaga vuka je čopor.
-
- Posts: 882
- Joined: 25 May 2008, 10:44
- Location: Valjevo, Srbija
Post
Napisano: 19 Jan 2012, 00:17
Svaka čast Željko, odlični su

.
Umalo da zaboravim...morao sam uploadovati sliku direktno na forum jer nam nešto ne radi prikaz sa image servera (fotkica.com u tvom slučaju)
I naravno...
Dobro nam došao

nije važno samo raditi ono što voliš...važnije je voleti ono što radiš
-
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Post
Napisano: 19 Jan 2012, 08:22
Neću da ispadne da samo zakeram, ali da li može ova "zlobna" varijanta i sa šajkačom?
@soxxx: dobro nam došao.

Brok te je nešto najavljivao ranije, ali vidim da si tek sad "uskočio".
Last edited by bocke on 19 Jan 2012, 10:18, edited 1 time in total.
Who is online
Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 0 guests