Čestitke
Moderator: Urednik
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 717
- Joined: 23 Aug 2006, 22:09
- Location: Šabac
Drugu i kolegi adminu Dimitriji želim srećan rođendan 

-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 699
- Joined: 08 May 2007, 12:39
- Location: Banja Luka
Mladjo, sretan rodjendan i sve najbolje! 
Last edited by qki on 20 Sep 2009, 23:04, edited 1 time in total.
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 717
- Joined: 23 Aug 2006, 22:09
- Location: Šabac
Hvala, drugari, da ste mi živi i zdravi 
Evo, konobarica je spremna da nam posluži piće
[img width=600 height=500]http://www.mycity-military.com/imgs/188 ... ziveli.jpg[/img]
Evo, konobarica je spremna da nam posluži piće
[img width=600 height=500]http://www.mycity-military.com/imgs/188 ... ziveli.jpg[/img]

-
Poznata ličnostoffline - Posts: 81
- Joined: 21 Mar 2007, 07:04
- Location: Beograd
Srećan rođendan!!
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 717
- Joined: 23 Aug 2006, 22:09
- Location: Šabac
Hvala, Bane (pretpostavljam da čestitaš meni, budući da u kalendaru ne vidim da je ikome drugom danas rođendan) :)

-
Poznata ličnostoffline - Posts: 81
- Joined: 21 Mar 2007, 07:04
- Location: Beograd
Da, samo sa zakašnjenjem 
Who is online
Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 0 guests

