Konfiguracija (misljenja)
Moderator: Urednik
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 235
- Joined: 18 Jan 2012, 03:15
Nemaju oni u ponudi bog zna sta, ali nabave sta god im trazis. Sutra ce mi javiti moze li i koja cena, pa cemo videti i ove druge opcije ako bude mnogo skuplje.
Snaga čopora je vuk, a snaga vuka je čopor.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Ok. Čekamo na odgovor. 
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 235
- Joined: 18 Jan 2012, 03:15
Nista mi ovi jos ne javljaju, videcu sutra da idem do njih pa se javim
Snaga čopora je vuk, a snaga vuka je čopor.
-
Administratoroffline
- Posts: 3567
- Joined: 01 Apr 2012, 13:50
- Location: Mlečni put
Aaaaala sam omašio u preporuci... Nije mi se desilo takav propust jako dugo. Za grafiku sam znao da nema ali za brzinu ram-a sam očekivao da podržava brže. Užas
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Ma može da podržava ako ploča podržava. Ono što piše OC pored brzine memorije.
Ali to nije nativna brzina već dolazi do nekog overklokovanja. Pošto memorija radi na 3200 Mhz, a ne klokuje se procesor, pretpostavljam da se overklok odnosi na nešto drugo. Memorijski kontroler?
Omašio si samo grafiku. Inače je to ok predlog ako u ponudi nema nešto novije.
Omašio si samo grafiku. Inače je to ok predlog ako u ponudi nema nešto novije.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Alternativa može biti neka mini-pc varijanta kao ovo:
https://www.uspon.rs/proizvod/proizvod/ ... 1602756173
Memorija je limitirana na 2666 Mhz i podržava PCIe gen3 NVMe SSD-ove.
Ova varijanta već dolazi sa 8 GB rama i 256 GB SSD-om tako da je upotrebljiva odmah nakon kupovine.
Nisam video da li kod nas ima da se nabavi neka varijanta sa Intel procesorima 11 generacije i podrškom za PCIe gen4 SSD medije.
https://www.uspon.rs/proizvod/proizvod/ ... 1602756173
Memorija je limitirana na 2666 Mhz i podržava PCIe gen3 NVMe SSD-ove.
Ova varijanta već dolazi sa 8 GB rama i 256 GB SSD-om tako da je upotrebljiva odmah nakon kupovine.
Nisam video da li kod nas ima da se nabavi neka varijanta sa Intel procesorima 11 generacije i podrškom za PCIe gen4 SSD medije.
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 235
- Joined: 18 Jan 2012, 03:15
Joj nagomilao mi se neki posao, ne stizem da se javim. Mnogo mi trenutno skupa ona varijanta kod njih, izadje malo preko sto hiljada. Videcu ove sedmice ovu drugu varijantu
Snaga čopora je vuk, a snaga vuka je čopor.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Alternativa za ram memoriju:
Patriot Viper Steel 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 Mhz CL15 https://www.uspon.rs/proizvod/proizvod/ ... 1618934535
11.000 din za gotovinsko plaćanje, 12.000 din za druge kombinacije plaćanja.
Patriot Viper Steel 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 Mhz CL15 https://www.uspon.rs/proizvod/proizvod/ ... 1618934535
11.000 din za gotovinsko plaćanje, 12.000 din za druge kombinacije plaćanja.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Tebi ne treba, ali možda nekom drugom zatreba:
Video sam da su se kod nas pojavile varijante Cooler Master NR200P ITX kućišta u bojama. Monitor ima varijantu u roze i azurno plavoj boji. Na sajtu Cooler Mastera postoje još ljubičasta i narandžasta: https://www.coolermaster.com/catalog/ca ... 00p-color/. Takođe postoje i standardne verzije u crnoj i beloj boji: https://www.coolermaster.com/catalog/ca ... box-nr200p.
Video sam da su se kod nas pojavile varijante Cooler Master NR200P ITX kućišta u bojama. Monitor ima varijantu u roze i azurno plavoj boji. Na sajtu Cooler Mastera postoje još ljubičasta i narandžasta: https://www.coolermaster.com/catalog/ca ... 00p-color/. Takođe postoje i standardne verzije u crnoj i beloj boji: https://www.coolermaster.com/catalog/ca ... box-nr200p.
Who is online
Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 1 guest
