Mint-u u goste, Beograd - 29.04.2012.
-
Elitni članoffline
- Posts: 425
- Joined: 25 Mar 2012, 20:01
Može što se mene tiče. Napišite samo kada i gde.
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 2171
- Joined: 08 Jun 2010, 13:28
- Location: Centralna Srbija Kraljevo
Ja ću biti kao i prošli put kada smo se sastali, znači to je negde oko 10 -10:30 bih bio na glavnoj autobuskoj stanici. Krećem autobusom u 7 ili u 7:20 iz Kv.
Ima li ko sa kolima od Vas iz Bgd-a?
Ima li ko sa kolima od Vas iz Bgd-a?
-
Elitni članoffline
- Posts: 425
- Joined: 25 Mar 2012, 20:01
Ja svakako. Mada ti kola od autobuske stanice do SC nisu ni potrebna. Praktično samo pređeš most.. 
-
Prijatelj forumaoffline - Posts: 46
- Joined: 31 Jan 2012, 23:04
U Sava Centru će biti postavljeni putokazi kako sa svečano ulaza tako i službenog ulaza naziv skupa je "linux mint srbija" u pitanju je "Japanski salon" (to je službeni naziv tako da to japanski nemojte da vas buni) 
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Niko osim tebe se nije javio, tako da pretpostavljam da nema zainteresovanih.rapha wrote:Može što se mene tiče. Napišite samo kada i gde.
Kome treba uputstvo kako od železničke/autobuske do SC, može pitati ili kontaktirati Mintovce direktno:
Vladimir Kramar
info@mint-srbija.com
+381(0)62 490 408
-
Prijatelj forumaoffline - Posts: 46
- Joined: 31 Jan 2012, 23:04
Što mene da pita? može bilo koga
I ti si bocke iz beograda zar ne? 
-
Elitni članoffline
- Posts: 425
- Joined: 25 Mar 2012, 20:01
@bocke
Ti i ja se čujemo, ali nadam se da će Uroš i Ričard sa nama.
Valjalo bi da se upijemo negde, ne valja ići na geek okupljanja u potpuno treznom stanju.. 
Ti i ja se čujemo, ali nadam se da će Uroš i Ričard sa nama.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
@rapha: viđamo se obavezno. Detalji na MC. 
@vlada: naravno, može i ovde da se pita.
Ali kad si već dao broj telefona, šteta da se baci. 
@vlada: naravno, može i ovde da se pita.
-
Poznata ličnostoffline
- Posts: 124
- Joined: 28 Aug 2008, 15:58
- Location: Beograd
Ahoj, kolege slekveraši! NEsam neko vrme posećivao forum. Verovatno ćemo se videti sutra u Strava-Centru, drugar SUSEovac me je tokom nedelje obavestio o okupljanju i dolazimo. Setih se danas našeg foruma i baš sam se oduševio što ću imati prilike da upoznam deo ekipe i offline.
Pozz
Pozz
-
Administratoroffline
- Posts: 882
- Joined: 25 May 2008, 10:44
- Location: Valjevo, Srbija
Iskreno, drago mi je što te ponovo vidim, kolega Ivane. Nadam se da ćemo se sutra videti i porazgovarati o tvom većem angažovanju u radu foruma.
Pozdrav
Pozdrav
nije važno samo raditi ono što voliš...važnije je voleti ono što radiš
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot], Claude User [Bot] and 0 guests