Slax 7 - povratak i modernizacija Slax-a
Moderator: Urednik
-
Prijatelj forumaoffline - Posts: 441
- Joined: 11 Jan 2012, 23:04
- Location: Ratkovo, Srbija
- Contact:
7.0.8
Опширније:
http://www.slax.org/en/blog.php
http://www.slax.org/en/
Преузимање:
http://www.slax.org/en/download.php
Опширније:
http://www.slax.org/en/blog.php
http://www.slax.org/en/
Преузимање:
http://www.slax.org/en/download.php
- Posts: 114
- Joined: 14 Jan 2013, 09:52
- Location: /dev/hda1, etc
- Contact:
@stereo, slax 6 je bila regularna verzija do sada... Sedmica je sada "stable" ... Jedino ne znam, da li na sedmici ide veci KDE od 3.5.1 ...mislim da da... ali sestica je pun pogodak sa tom verzijom KDE-a. Koristim ga na USB-u kao portabilni OS i jako dobro radi ... Ni ne znam kako su uspeli da ga upakuju u 180-200MB 
- Posts: 1053
- Joined: 18 Feb 2012, 15:14
- Location: Despotovac
- Contact:
Да, седмица користи користи КДЕ4 серију. Једино што ове модуле споро раде, треба то убрзати.
- Posts: 4720
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
- Contact:
Slax izgleda ponovo nudi varijantu baziranu na Slackware-u. Tu je i dalje i verzija bazirana na Debijanu. Pa k'o voli nek' izvoli.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


