Novi logo foruma
Moderator: Urednik
- Posts: 235
- Joined: 18 Jan 2012, 03:15
Koje dimenzije banera vam trebaju da pripremim sve. Za vikend nisam kuci, pa ako vam je ovo hitno valjalo bi da zavrsimo u toku noci, tj. da izaberete pingvina. Sto se mene tice moze i posle vikenda, nego ako je vama hitno.
Snaga čopora je vuk, a snaga vuka je čopor.
- Posts: 4718
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
- Contact:
Nije nam hitno.
Da se sačekati još koji dan (taman da se zabeleže svi glasovi).
A za veličinu banera, iskreno nemam ni najmanju ideju. Brok je glavni inspirator priče o tome, pa neka on da i predlog.
A za veličinu banera, iskreno nemam ni najmanju ideju. Brok je glavni inspirator priče o tome, pa neka on da i predlog.
- Posts: 4718
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
- Contact:
Jao.
Već je glasalo dvoje ljudi. Ali ubaciću. Nažalost nemam načina da vidim ko je glasao, pa ne mogu da im dam mogućnost da ponove glas. 
- Posts: 4718
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
- Contact:
Dodao. Ok, ako je neko od ljudi glasao i želi da promeni glas na neku od ovih novih varijanti, neka se javi u ovoj temi.
Btw, ovako sređeni fino izgledaju.
Btw, ovako sređeni fino izgledaju.
- Posts: 252
- Joined: 09 Feb 2007, 17:11
Haha.. tu sam ja s vremena na vreme, samo sam tih po prirodi.bocke wrote:A ti samo uskočiš i iskočiš na par sekundi?Andersen wrote: I meni se ovaj navise dopada, posebno to sto moze lako da se prilagodi uz svaku pozadinu.Samo se okrenem ono Andersen ostavio komentar, a nisam ga video online.
Duh koji hoda.![]()
Glasao sam, lepo su sredjeni oni najnoviji, svidela mi se promena pogleda, onako mi je izgledao nekako zbunjen, kao maskota.
Sad se vec vidi da ima dusu.
- Posts: 880
- Joined: 25 May 2008, 10:44
- Location: Valjevo, Srbija
Pošto i ja spadam u tih dvoje koji su glasali pre ovih promena...menjam odluku
, Ipak je ovaj novi sa šajkačom bolji
. Dakle, to je broj 7 ako se ne varam 
nije važno samo raditi ono što voliš...važnije je voleti ono što radiš
- Posts: 4718
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
- Contact:
Ti si jedan, a drugi je qki. Javio mi se preko PP. I on je dao glas za 7-micu. 
- Posts: 2171
- Joined: 08 Jun 2010, 13:28
- Location: Centralna Srbija Kraljevo
- Contact:
Ok, i ja sam za sedmicu.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


