Pozdrav
bocke,
I ja bih mijenjao-ispravljao svoje teme-postove,
kad se ukaze potreba za tim ...
Ali
ne mogu da ih editujem?
Evo i sada trenutno ne mogu da editujem moj prvi post-temu iznad.
(Da li je to nesto vremenski ograniceno ili nesto drugo?)
Ova tema konacno treba da bude ovakva:
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Powered by Slackware
Na mnogo nacina mozemo uljepsati nase ljubimce.
Jedan od njih su i naljepnice za notebook, laptop itd.
Kako to izgleda, mozete pogledati na :
GNU/Linux stickers
http://deviantdark.deviantart.com/art/P ... x-82766279
P.S.
Long live linux
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Sve najbolje.