SSD

Ovo je mesto razonode i zabave. Ovde postavljajte teme nebitno kakve su sadržine.

Moderator: Urednik

Post Reply

Elitni član
Elitni član
offline
User avatar

Posts: 207
Joined: 24 Jan 2013, 21:33
Location: Srbija

Post Napisano: 06 May 2020, 12:03


Uzeo bih neki SSD od 120 GB, sata 3 priključak. Naravno, više proizvođača nudi svoje proizvode. Za koji brend se opredeliti? Svaki savet dobrodošao. Hvala.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 877
Joined: 25 May 2008, 10:44
Location: Valjevo, Srbija

Post Napisano: 08 May 2020, 19:14


Mislim da je tu mogućnost greške mala. Naravno, pritom ne mislim na kupovinu sa AlieExpress-a gde možeš dobiti SD karticu ili USB fleš vešto zapakovane u kućište SSD-a :). Ja sam pre godinu dana uzeo Biostar SSD od 128GiB na jednoj od prvih akcija u Gigatronu i prezadovoljan sam. Ništa ne "oživi" računar bolje od SSD-a (ništa se tako ne primeti). Mada, ja bih se ipak odlučio za neki SSD od 240GiB jer je razlika u ceni zanemarljiva a prostora uvek manjka...
nije važno samo raditi ono što voliš...važnije je voleti ono što radiš



Elitni član
Elitni član
offline
User avatar

Posts: 207
Joined: 24 Jan 2013, 21:33
Location: Srbija

Post Napisano: 09 May 2020, 05:59


Hvala @drummer. Nisam planirao da pazarim direktno iz Kine. Sve delove za računar sam uzeo u domaćim radnjama, koje daju par godina garancije. Izbegavao sam i mogućnost da te komponente donese neko iz Mađarske. Garantni list uz proizvod me čini mirnijim. Mogu da sačekam još malo, ubacim neki dinar i pazarim SSD od 240 GB. Neće se baci. :)


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests