Post
Napisano: 03 Jul 2010, 20:59
Nisam nikad probao, probao sam samo par slackware derivata, sto verovatno i pise po forumu.
Verovatno ako je iso tako mali da je siromasniji od slack-a, ali moguce da u repozitorijumima ima paketa koje je moguce naknadno instalirati.
Sto se tice slackware DVD-a od 4.xGiB nisu to sve prekompajlirani paketi, na tom disku se nalazi i kompletan source za sve sto dolazi na njemu od software-a, nalaze se jezicki paketi koji stizu uz kde, slackbook, i jos po nesto.
Mislim da je ranije bilo 3cd-a paketa i to treci je bio extra onda ostalo source.