Salix OS 13.37 "Xfce

Ovde možete predstaviti ili diskutovati o distribucijama baziranim na Slackware-u (Salix, Zenwalk, Porteus, itd)

Moderator: Urednik


Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 2171
Joined: 08 Jun 2010, 13:28
Location: Centralna Srbija Kraljevo

Post Napisano: 26 Dec 2011, 07:06


[attachment=1]
Salix OS 13.37 "Xfce"

Salix OS 13.37 "Xfce" je dostupno za preuzimanje.
Pored Xfce tu su izdanja sa Fluxbox, LXDE i KDE grafičkim okruženjem.
Kao i do  sada novi Salix OS 13.37 je zasnovan na legendarnom Slackware Linuxu verzije 13.37.
Dolazi nam sa Linux jezgrom 2.6.37.6 verzije, Xfce 4.6.2, Firefox 4.0.1, Claws Mail 3.7.8. i LibreOffice 3.3.2.

What's new:
http://www.salixos.org/forum/viewtopic.php?f=17&t=2310

Screenshot:
[attachment=2]

Home Page:
http://www.salixos.org/

Documentation:
http://www.salixos.org/wiki/index.php?t ... umentation

Download:
32bit
http://downloads.sourceforge.net/salix/ ... -13.37.iso

64bit
http://downloads.sourceforge.net/salix/ ... -13.37.iso

Download Mirrors:
http://www.salixos.org/wiki/index.php?title=Download
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.



Stalni član
Stalni član
offline

Posts: 47
Joined: 23 Dec 2011, 00:25

Post Napisano: 26 Dec 2011, 07:51


extra !



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 2171
Joined: 08 Jun 2010, 13:28
Location: Centralna Srbija Kraljevo

Post Napisano: 26 Dec 2011, 08:56


Jesi ga probao ili ga imaš sada?
Ako jesi može neka reč.



Administrator
Administrator
offline
User avatar

Posts: 4722
Joined: 04 Feb 2011, 20:32
Location: Beograd

Post Napisano: 27 Dec 2011, 16:46


Probao sam ga ja. :) Ok je. ;) Sređen je. Ima grafički splash ekran pri bootu. Dolazi sa nekim dodatnim aplikacijama. Ali pišem malo iz sećanja. Morao bih da se podsetim. Imao sam ga instaliranog na jednoj od mašina (imao sam 2 u jednom trenutku), ali to je bilo pre godinu-dve i na kratko.

Znam da je bilo manjih problema. U principu, ako očekuješ Slack - bolje je da instaliraš Slack pa ga središ po želji. Ali ako hoćeš lagani uvod u Slack svet, Salix će verovatno biti više nego dovoljan. ;)

Btw, kad kažem ti, ne mislim ni na koga konkretno. :)



Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
offline
User avatar

Posts: 2171
Joined: 08 Jun 2010, 13:28
Location: Centralna Srbija Kraljevo

Post Napisano: 10 Feb 2012, 21:58


Prikaz Salix 13.37 Xfce live


Who is online

Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 0 guests