[attachment=1]
Salix OS 13.37 "Xfce"
Salix OS 13.37 "Xfce" je dostupno za preuzimanje.
Pored Xfce tu su izdanja sa Fluxbox, LXDE i KDE grafičkim okruženjem.
Kao i do sada novi Salix OS 13.37 je zasnovan na legendarnom Slackware Linuxu verzije 13.37.
Dolazi nam sa Linux jezgrom 2.6.37.6 verzije, Xfce 4.6.2, Firefox 4.0.1, Claws Mail 3.7.8. i LibreOffice 3.3.2.
What's new:
http://www.salixos.org/forum/viewtopic.php?f=17&t=2310
Screenshot:
[attachment=2]
Home Page:
http://www.salixos.org/
Documentation:
http://www.salixos.org/wiki/index.php?t ... umentation
Download:
32bit
http://downloads.sourceforge.net/salix/ ... -13.37.iso
64bit
http://downloads.sourceforge.net/salix/ ... -13.37.iso
Download Mirrors:
http://www.salixos.org/wiki/index.php?title=Download
Salix OS 13.37 "Xfce
Moderator: Urednik
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 2171
- Joined: 08 Jun 2010, 13:28
- Location: Centralna Srbija Kraljevo
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 2171
- Joined: 08 Jun 2010, 13:28
- Location: Centralna Srbija Kraljevo
Jesi ga probao ili ga imaš sada?
Ako jesi može neka reč.
Ako jesi može neka reč.
-
Administratoroffline
- Posts: 4722
- Joined: 04 Feb 2011, 20:32
- Location: Beograd
Probao sam ga ja.
Ok je.
Sređen je. Ima grafički splash ekran pri bootu. Dolazi sa nekim dodatnim aplikacijama. Ali pišem malo iz sećanja. Morao bih da se podsetim. Imao sam ga instaliranog na jednoj od mašina (imao sam 2 u jednom trenutku), ali to je bilo pre godinu-dve i na kratko.
Znam da je bilo manjih problema. U principu, ako očekuješ Slack - bolje je da instaliraš Slack pa ga središ po želji. Ali ako hoćeš lagani uvod u Slack svet, Salix će verovatno biti više nego dovoljan.
Btw, kad kažem ti, ne mislim ni na koga konkretno.
Znam da je bilo manjih problema. U principu, ako očekuješ Slack - bolje je da instaliraš Slack pa ga središ po želji. Ali ako hoćeš lagani uvod u Slack svet, Salix će verovatno biti više nego dovoljan.
Btw, kad kažem ti, ne mislim ni na koga konkretno.
-
Prijatelj forumaoffline
- Posts: 2171
- Joined: 08 Jun 2010, 13:28
- Location: Centralna Srbija Kraljevo
Prikaz Salix 13.37 Xfce live
Who is online
Users browsing this forum: Claude User [Bot] and 0 guests
